Filc dekoracyjny

Filc dekoracyjnyFilc dekoracyjny kojarzony jest z tkaniną przyklejaną pod nogi, meble, krzesła, wiele osób nie wyobraża sobie innego zastosowania. My pokazujemy nową formę tej tkaniny, aby przekonać innych do funkcji dekoracyjnej tej tkaniny. W wielu sklepach można znaleźć rozwiązania dekoracyjne z tą tkaniną, może być tkania umożliwiającą tworzenie sztuki użytkowej. Ozdoby filcowe, które proponujemy to tylko nieliczne rozwiązania wykorzystania tej tkaniny. Nasze produkty inspirują do zmian na każdą porę roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bieżników, podkładek i innych rozwiązań w różnych wzorach i barwach. Ponadczasowy charakter tkaniny sprawia, że jest dobrym rozwiązaniem zarówno jako prezent jak i zmianę dekoracji we własnym domu, nie tylko w kuchni lecz również w każdym pomieszczeniu.

Filc dekoracyjny W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Bieżniki z filcu

    Nie każdy z nas lubi obrusy, lecz lubi i chce zmieniać wystrój nie tylko kuchenny. Nasza oferta jest szeroka w bieżniki zarówno w drukowane wzory jak i wytłaczane na różnych kolorach filcu. Do wyboru jest kilkadziesiąt wzorów i kolorów aby móc dopasować do naszych gustów. Możesz wybrać romantyczne serca, kwiaty, wzory awangardowe, fantazyjne.

    Bieżniki pięknie prezentują się zarówno na stołach jak i ławach z różnego materiału. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Warto podkreślić , że produkty służą do wielokrotnego użycia i można łatwo i bez skomplikowanych środków utrzymać je w czystości. Do bieżników można dokupić podkładki pod kubek, zastawę, lub poduszki i inne dekorację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i komponowania własnych przestrzeni.

  • Podkładki pod zastawę

  • Serwetki

  • Podkładki pod kubek

  • Pojemniki filcowe

  • Magnesy