Rękawiczka SPA do masażu i peelingu ciała Zobacz większe

Rękawiczka SPA do masażu i peelingu ciała

Nowy produkt

Rękawiczka SPA do masażu i peelingu ciała

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Rękawica bezpiecznie i delikatnie usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, doskonale masuje, niweluje efekt „skórki pomarańczowej”, przygotowuje skórę do opalania.
Specjalny „ziarnisty“ splot rękawiczki czyni ją prawdziwym wielofunkcyjnym środkiem do domowej pielęgnacji ciała.

Po zabiegu peelingu skóra staje się nieskazitelnie gładka, sprężysta, jedwabista w dotyku, łatwiej oddycha, a stosowane do dalszej pielęgnacji preparaty kosmetyczne działają ze zdwojoną siłą.

Rękawiczka SPA aktywuje naturalne procesy nawilżania. Peeling przyspiesza odnowę keratynocytów, na powierzchni których znajduje się kompleks cząsteczek naturalnego czynnika nawilżającego (NMF). Przyciągają one i zatrzymują wodę z powietrza, tworząc wodną „poduszkę“, z której w razie konieczności może „pić“ nasza skóra.

Rękawiczka SPA od TianDe jest wykonana z celulozy. Elastyczny ściągacz utrzymuje rękawiczkę na nadgarstku, aby wykonanie peelingu było maksymalnie wygodne. Po zmoczeniu, rękawiczka idealnie przylega do dłoni, dzięki czemu nie przemieszcza się i nie zsuwa.

 

ZASTOSOWANIE:

Peeling ciała należy wykonywać od dołu w górę: ruchami masującymi w kierunku od dłoni do ramion i od stóp do miednicy, a następnie masować brzuch, plecy, klatkę piersiową. Szczególnie delikatne fragmenty wymagają delikatnego traktowania. Zabieg peelingu zaleca się wykonywać nie częściej niż 1 raz w tygodniu.
Rękawica po zamoczeniu w ciepłej wodzie dopasowuje się do kształtu dłoni, co ułatwia masaż ciała.