Szampon do włosów z tłuszczem węża „Snake Factor”

Nowy produkt

Szampon do włosów z tłuszczem węża „Snake Factor”

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wzmacnia barierę ochronną włosów,wygładza, zwiększa sprężystość i elastyczność, zapobiega łamliwości i rozdwajaniu końcówek.

Szampon zawiera tłuszcz węża –źródło kwasu alfa-linolowego, który jest naturalnym składnikiem lipidów – budulca włosów. Lipidy odgrywają kluczową rolę w zachowaniu zdrowia i pięknego wyglądu włosów. W momencie niszczenia warstwy lipidowej następuje zwiększone odparowanie wody: łodygi włosa zaczynają tracić wilgotność i łodyga staje się krucha, gromadzi ładunek elektryczny, przez to włosy rosną matowe, splątane, złamane, nie układają się. Tłuszcz węża zawarty w składzie szamponu  odtwarza naturalną warstwę ochronną każdego włosa. Z każdym myciem twoje włosy zostaną odbudowane, nawet bez balsamów i masek. Idealny do włosów uszkodzonych, kruchych i łamliwych. Nadaje się do codziennego użytku, w tym dla wrażliwej skóry głowy. Bez parabenów.

Sposób użycia:

Szampon nanosimy na wilgotne włosy jednocześnie masując skórę głowy, następnie spłukujemy wodą.

TŁUSZCZ Z WĘŻA (PURE SNAKE OIL)

W medycynie chińskiej od czasów starożytnych jest używany do produkcji maści leczniczych i kremów, wykazuje dobrą zdolność przenikania. Krem z tłuszczu węży stosuje się do skóry wrażliwej przy leczeniu oparzeń słonecznych w celu zmiękczenia i odżywienia szorstkiej skóry, jak również przy skaleczeniach w celu nawilżenia i wygładzenia skóry, zmniejszenia powstawania zmarszczek.

200 ml