Szampon przeciw łysieniu

Nowy produkt

Szampon przeciw łysieniu

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wzmacnia i odbudowuje zniszczone cebulki włosów.

Pobudza krążenie krwi w okolicy łysienia, aktywizuje procesy naprawcze i odżywcze. Odbudowuje równowagę witaminowo-mineralną niezbędną do wzrostu włosów. Wzmacnia i odbudowuje zniszczone cebulki włosów, w rezultacie czego włosy stają się idealnie czyste, miękkie i puszyste. Stymuluje wzrost nowych włosów. Zalecany dla włosów rzadkich, jak również,do każdego rodzaju włosów, niezależnie od wieku.

 

 
 Składniki aktywne :
Dzięgiel
DZIĘGIEL

Ekstrakt z dzięglu zawiera kwasy organiczne, a także fitosteryny – substancje niwelujące ból, świąd i zapalenie, a także wzmacniające strukturę membran komórkowych.

Żeń-szeń właściwy
ŻEŃ-SZEŃ WŁAŚCIWY

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego aktywizuje mikrocyrkulację skóry głowy, polepsza odżywienie cebulek włosowych, zapobiega wypadaniu włosów.

Lubczyk
LUBCZYK

Ekstrakt z korzenia lubczyku korzystnie wpływa na włosy, zmniejsza ich wypadanie, sprawia, że stają się jedwabiste, lśniące i posłuszne.

Rhemannia
RHEMANNIA

Экстракт корня наперстнянки китайской улучшает обменные процессы в тканях.

Cynk
CYNK

Pirytonina cynku działa przeciwłojotokowo, przeciwdziała łupieżowi, działa jak odżywka dla włosów.

Rdest
RDEST

Rdest nazywają w Chinach „shou wu” – co w dosłownym tłumaczeniu znaczy „głowa starca koloru skrzydła kruka”. Według legendy, mądry starzec z pomocą tego zioła pozbył się swoich siwych włosów i przywrócił im nasycony kolor. Ekstrakt z rdestu odżywia cebulki włosowe, przywraca włosom naturalny blask. Zapobiega przedwczesnemu pojawianiu sie siwizny.

Czarnuszka siewna
CZARNUSZKA SIEWNA

Ekstrakt z nasion czarnuszki siewnej poprawia stan i wygląd zewnętrzny włosów, sprawiając, że stają się lśniące i posłuszne.