Rewitalizujący przeciwzmarszczkowy eliksir w żelu 40 g

Nowy produkt

Rewitalizujący przeciwzmarszczkowy eliksir w żelu

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Twarz jak „spod igły” – bez zastrzyków!

Eliksir charakteryzuje się wysokim stężeniem składników aktywnych, które znajdują się zarówno w samym żelu (proteiny owsa, witamina E, hialuronian sodu),  jak i w kuleczkach (składniki naturalnego czynnika nawilżającego skóry: laktoza i sacharoza).

Rewitalizujący eliksir w żelu stymuluje funkcje ochronne skóry → zwiększa jej zdolność do samoistnej regeneracji i odmłodzenia.

Odżywia, uruchamia proces naturalnej produkcji kolagenu i elastyny → skóra łatwiej radzi sobie ze zmianami, pojawiającymi się z wiekiem.

Zapewnia ochronę antyoksydacyjną komórek skóry → spowalnia procesy starzenia

Odżywia i nawilża skórę → poprawia koloryt twarzy.

Złote odbijające światło mikrocząsteczki żelu nadają skórze promienny blask, rozpraszając padające na nią światło.

Słowo „rewitalizacja“ w tłumaczeniu oznacza „ożywienie“.

Rewitalizujący eliksir w żelu „ożywia“ komórki skóry, zapewniając im życiodajną wodę. „Gaszenie pragnienia“ skóry za pomocą zastrzyków (rewitalizacja w salonie kosmetycznym) będzie można odłożyć na kilka lat. Dzięki żelowej konsystencji substancje odżywcze eliksiru są znakomicie przyswajane przez skórę.

Składniki aktywne żelu:

Proteiny owsa – źródło polisacharydu betaglukanu, naturalnego immunomodulatora, który aktywuje funkcje obronne i regenerujące skóry, poprawiając syntezę kolagenu i elastyny;

Witamina E –  stabilizuje kondycję ścian komórkowych, zapewniając ich ochronę antyoksydacyjną i nienaruszony stan, chroni skórę przed starzeniem;

Hialuronian sodu – stymuluje nawodnienie przestrzeni międzykomórkowych w skórze, przyciągając cząsteczki wody w stosunku 1:1000. Intensywnie nawilża skórę, zwiększa jej napięcie, przez co staje się gładsza. Wygładza drobne zmarszczki, sprawia, że skóra staje się bardziej miękka i elastyczna.

Każda kuleczka hydrożelowa składa się z laktozy i sacharozy – składników naturalnego czynnika nawilżającego skóry (NMF).

Naturalny czynnik nawilżający skóry to kompleks cząsteczek na powierzchni komórek naskórka. Składniki NMF przyciągają wodę z powietrza i utrzymują ją, tworząc wodną „poduszkę“, z której w razie konieczności może „pić“ nasza skóra. Niewłaściwa pielęgnacja, częste i długotrwałe kąpiele, promieniowanie UV i wiele innych czynników zewnętrznych niszczy kompleks cząsteczek naturalnego czynnika nawilżającego skóry. Ponadto, ich ilość zmniejsza się z wiekiem. Aktywne składniki kuleczek hydrożelowych uzupełnią braki składników naturalnego czynnika nawilżającego i w konsekwencji, utrzymają niezbędny poziom nawilżenia i zdrowy naskórek, poprawią sprężystość, elastyczność i gładkość skóry.

ZASTOSOWANIE:

Nałożyć niewielką ilość eliksiru  na oczyszczoną skórę twarzy i szyi i wmasowywać okrężnymi ruchami, pomijając okolice oczu.

–  Do cery młodej i dojrzałej

–  Do wszystkich typów cery

–  Do pielęgnacji na dzień i na noc

–  Do idealnego makijażu

–  Dla nadania skórze lśniącego efektu

O szczęśliwym człowieku mówią, że „ma w sobie światło“.

To samo można powiedzieć o skórze po nałożeniu eliksirów w żelu – ekstra-nawilżającego z włóknami nawilżającymi lub rewitalizującego z kuleczkami hydrożelowymi serii BOTOLUXE.

Przy zetknięciu ze skórą kuleczki i włókna zaczynają się rozpuszczać, uwalniając znajdujące się wewnątrz składniki odżywcze.

Eliksiry zawierają srebrne lub złote drobinki odbijające światło, które rozpraszają padające światło, tworząc efekt promiennego blasku na skórze. Ten blask nie jest tylko efektem lśniących drobinek. Skóra, która wchłonęła składniki aktywne, nawilżona i zdrowa będzie błyszczeć od wewnątrz.

Dzięki swojemu bogatemu składowi eliksiry w żelu zaspokajają potrzeby zarówno dojrzałej, jak i młodej cery. Im wcześniej zostanie rozpoczęta pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, tym łatwiej będzie można później rozprawić się ze zmianami, pojawiającymi się z wiekiem.

Żele mają lekką konsystencję, nie obciążają skóry, natychmiast się wchłaniają, nie pozostawiając lepkiej warstwy.

Odtłuszczona konsystencja kosmetyków to prawdziwe zbawienie dla osób, posiadających cerę tłustą, mieszaną i z problemami.

Żele nie blokują porów, a zatem nie powodują powstawania pryszczy.

Osobom, posiadającym cerę normalną i suchą, konsystencja eliksirów pomoże nasycić skórę wodą i przez długi czas będzie utrzymywać ją w głębokich warstwach naskórka.

Eliksir w żelu BOTOLUXE nałożony rano będzie przez cały dzień nawilżać, odżywiać i zapobiegać pojawianiu się zmarszczek.

Eliksir nałożony przed snem przez cała noc będzie pielęgnować skórę, regenerować i nasycać ją cennymi składnikami i wodą. Po przebudzeniu Twoja skóra będzie wypoczęta, odświeżona i będzie tryskać młodością.

Eliksiry w żelu znakomicie komponują się z makijażem: po paru minutach od nałożenia, po pełnym wchłonięciu żelu można śmiało użyć podkładu bez obaw, że będzie się rozmazywał, nierówno ścierał czy spływał. Ponadto, eliksiry w żelu maskują drobne niedoskonałości skóry, wypełniają płytkie zmarszczki, zmniejszają łuszczenie, dodają naturalnego blasku, czyli w pewnym stopniu spełniają funkcję bazy pod makijaż.

Eliksiry w żelu BOTOLUXЕ – to terapia аnti-age dla Twojej skóry

40 g

Artykuły Filcowe - CAŁKOWITA OFERTA